فناوری اطلاعات و ارتباطات

مسیر رسمی دریافت مشکلات خدمات وزارت ارتباطات سامانه ۱۹۵ است

مسیر رسمی دریافت مشکلات خدمات وزارت ارتباطات سامانه ۱۹۵ است

مسیر رسمی دریافت مشکلات خدمات وزارت ارتباطات سامانه ۱۹۵ است

به گزارش خبرگزاری مهر ، عیسی زارع پور شب گذشته (چهارشنبه ۲۳ آذرماه) در پستی در یکی از پیام رسان های داخلی آورده است:

همواره در طول مسیر حرکت به سمت وزارتخانه و یا رفتن به جلسات سعی می کنم علاوه بر خواندن پیام های مردمی که از طریق پیام رسان ها برایم ارسال می شود، واژگان مرتبط با وزارتخانه و فعالیت های آن را در شبکه های اجتماعی هم جستجو کنم، چرا که گاهی برخی از مشکلاتی که کاربران در شبکه های اجتماعی بصورت عمومی بیان می کنند ممکن است در پیام های دریافتی وجود نداشته باشد و حتی در گزارش هایی که هر روز از طریق مراکز روابط عمومی و ارزیابی عملکرد ارائه می شود هم دیده نشود.

امروز پس از پایان جلسه دولت و در مسیر برگشت به دفترم متوجه شدم یکی از هموطنان از دیر رسیدن مرسوله پستی خود گله مند است، بلافاصله اسکرین شات توییت ایشان را جهت پیگیری برای مدیرعامل شرکت پست ارسال کردم.

با پیگیری شرکت پست مشخص شد مرسوله به دست ایشان رسیده است اما با تاخیر دو روزه! مقرر شد طبق قوانین غرامت دیرکرد به ایشان پرداخت شود، یکی دیگر از هموطنان هم به علت مشکل در بارگزاری یک فایل ویدئویی من را مورد لطف قرار داده بود که اسکرین شات مشکل ایشان را هم جهت پیگیری برای رییس سازمان تنظیم مقررات ارسال کردم که آن هم در حال پیگیری است.

پ ن:۱-منطقا این روش برای حل مشکلات همه هموطنان امکانپذیر نیست، اما دو جنبه مثبت دارد: اول اینکه مردم می دانند که مسئولین در جریان مشکلات آنها قرار می گیرند، دوم اینکه معاونین وزارتخانه هم متوجه می شوند رسیدگی به مشکلات مردم وظیفه اصلی آنهاست و وقتی می بینند من شخصا هم پیگیری می کنم آنها نیز به تبع آن اهتمام بیشتری در این زمینه می ورزند.

۲-مسیر رسمی دریافت مشکلات در خصوص خدمات ارائه شده توسط زیرمجموعه های این وزارتخانه که دارای مشترک و کاربر نهایی هستند، سامانه ۱۹۵ است که هم بصورت تلفنی و هم در قالب پورتال ۱۹۵.ir برای عموم مردم در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *