فناوری اطلاعات و ارتباطات

کتابخانه ملی ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد

کتابخانه ملی ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد

کتابخانه ملی ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، مجید فولادیان، مدیرکل دفتر پایش و نظارت بر پیاده‌سازی دولت الکترونیکی در خصوص آخرین تحولات اتصال دستگاه‌ها به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند اظهار داشت: در پی الزام ارایه حداقل یک‌سوم از خدمات اختصاصی دستگاه‌ها از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، خدمات این پنجره که هم اکنون به  نشانیhttps://my.gov.ir/  در دسترس عموم مردم قرار دارد، توسعه یافت.

وی افزود: بر اثر این تغییرات، سازمان‌های جغرافیایی نیروهای مسلح، اسناد و کتابخانه ملی ایران، انرژی اتمی ایران، حفاظت محیط زیست و غذا و دارو به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شدند و متقاضیان از این پس با یک بار احراز هویت و به صورت یکپارچه می‌توانند از خدمات این دستگاه‌ها بهره‌مند شوند.

وی جزییات خدمات دستگاه‌های تازه اتصال یافته را چنین تشریح کرد: سازمان کتابخانه ملی ایران با سامانه‌های مرجع مجازی، منابع دیجیتال و فروشگاه اینترنتی به پنجره اتصال یافته است. سازمان‌ جغرافیایی نیروهای مسلح با سامانه اسناد فروش داده های مکانی-حقیقی، سازمان حفاظت محیط زیست با پنجره واحد خدمات هوشمند و سازمان غذا و دارو با خدمات استعلامی شناسه کالا، شناسه رهگیری و ردیابی، استعلام اصالت، و ثبت شکایت در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند حضور یافته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *