فناوری اطلاعات و ارتباطات

پرچمدار موتورولا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی

پرچمدار موتورولا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی

پرچمدار موتورولا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، این دوربین مجهز به قابلیت تثبیت عکس است. موتورلا ادعا می کند با کمک فناوری که ۱۶ پیکسل کوچک را در یک «پیکسل اولترا» بزرگ ۲.۵۶ میکرومیلیمتری ترکیب می کند تا نور بیشتری دریافت شود، دوربین دستگاه قادر به ثبت عکس هایی واضح و دقیق در تاریکی است.

حسگر دوربین این موبایل علاوه برآنچه گفته شد می تواند ویدئوهایی با کیفیت ۸K UHD با ۳۰ فریم در ثانیه یا ۴K UHDبا ۶۰ فریم در ثانیه ثبت کند.

پرچمدار موتورولا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی

در کنار دوربین اصلی دستگاه یک حسگر ۵۰ مگاپیکسلی اولترا واید و لنز تله فوت و۱۲ مگاپیکسلی قرار دارند. حسگر سلفی موبایل نیز ۶۰ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدئو ۴K با ۳۰ فریم در ثانیه است. دوربین جلویی موبایل در یک نمایشگر ۴.۴۷ اینچی او ال ای دی قرار دارد.رفرش ریت نمایشگر نیز ۱۴۴ هرتز اعلام شده است.

«اج ۳۰ اولترا» گواهینامه IP۵۲ ضدآب را دارد. روی دستگاه «گوریلاگلس ۵» و پشت آن قاب آلومینیومی نصب شده است. داخل موبایل جدیدترین تراشه کوالکام «اسنپ دراگون ۸+ Gen۱» همراه ۱۲ گیگابایتRAMبا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی به کار رفته است.

دو بلندگوی بزرگ «دالبی اتم» نیز در موبایل نصب شده تا قابلیت صوت فضایی را فراهم کند. این موبایل با قیمت پایه ۸۹۹.۹۹ یورو در اروپا عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *