فناوری اطلاعات و ارتباطات

قانون جدید بازنشر پست های ترامپ در شبکه اجتماعی «تروث»

قانون جدید بازنشر پست های ترامپ در شبکه اجتماعی «تروث»

قانون جدید بازنشر پست های ترامپ در شبکه اجتماعی «تروث»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، تروث با هدف مقابله با شرکت های بزرگ فناوری و پس از آن راه اندازی شد که رییس جمهور پیشین آمریکا از توئیتر، فیس بوک و یوتیوب اخراج شد. دلیل اخراج وی نیز ترویج و تحریک خشونت طی شورش حامیان وی و حمله آنها به ساختمان کنگره بوده است.

شرکت Digital World Acquisition Corp در این سند آورده است: ترامپ به طور کلی موظف است پست هایی در شبکه اجتماعی تروث منتشر کند و نمی تواند تا ۶ ساعت بعد همان پست ها را در شبکه های اجتماعی دیگر ارسال کند.

Digital World Acquisition Corp یک شرکت فعال در حوزه ادغام موسسات است که تصمیم دارد سهام شرکت مادر تروث(TMTG)را به طور عمومی عرضه کند. این شرکت بیانیه مذکور را به قانونگذاران ارائه کرده و پیش بینی می کند در نیمه دوم ۲۰۲۲ میلادی قراردادی در این زمینه منعقد کند.

همچنین طبق سند مذکور ترامپ می تواند هرگونه قرارداد پیشنهادی برای تولید ویدئو را امضا کند اما TMTG حقوق باز تولید برنامه ای مشابه برای سرویس ویدئو اشتراکی +TMTG را دارد و برای تولید محتوای انحصاری برای اعضای این سرویس به وی مبلغی پرداخت می کند.

این درحالی است که خریدار جدید توئیتر ( مدیر ارشد ا جرایی اسپیس ایکس و تسلا) اعلام کرد ممنوعیت ترامپ در پلتفرم را لغو می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *